ZIELONE I BIAŁE SZKOŁY
WYJAZDY INTEGRACYJNE
BARCICE


BARCICE
Miejscowość letniskowa w Beskidzie Sądeckim, położona wśród lasów Doliny Popradu, ok. 3 km od Starego Sącza i ok. 4 km od. Rytra. W otoczeniu Barcic jest dużo sadów oraz piękne lasy na stokach tuż nad Popradem. We wsi 2 źródła wody mineralnej i zabytkowy kościół z XVI i XVII-wiecznym wyposażeniem.


OŚRODEK KOLONIJNO-WCZASOWY
mieści się nad samym brzegiem Popradu (50 m od ogrodzenia ośrodka z wyznaczonymi kąpieliskami). Ośrodek położony jest na terenie zalesionym, ogrodzonym i oświetlonym (1,7 ha). Na terenie znajduje się boisko do siatkówki, kort tenisowy, pawilon świetlicowy (składający się z 2 części: jadalni i świetlicy), zadaszone miejsce na ognisko lub grilla. Bezpośrednio przy ośrodku jest prawdziwe boisko piłkarskie oraz boisko do koszykówki do dyspozycji turystów.
90 miejsc: 2 pawilony murowane parterowe, pokoje 3, 4, 5 i 6-os. , węzły sanitarne na korytarzu; pawilon z jadalnią i świetlicą, TV, sprzęt nagłaśniający.
W cenie: nocleg, 3 posiłki dziennie, 1 ognisko z pieczeniem kiełbasek na tydzień, dyskoteki.
Za dodatkową odpłatnością: wycieczki do Starego i Nowego Sącza, do Rytra, Piwnicznej i Suchej Doliny, do Krynicy i na Slowację.
Cena:
do uzgodnienia

(organizujemy transport naszymi autokarami w cenie 1.391 zł/grupa)