ZAGRANICZNE WYCIECZKI SZKOLNE
UKRAINA


UWAGA ! Na min. 40 osób płacących 4 osoby opieki bezpłatnie !
Ceny dla grup o innej ilości uczestników do ustalenia.
Dla grup dorosłych należy doliczyć 7 % VAT


LWÓW

W PROGRAMIE IMPREZY:
1 dzień: wyjazd z Krakowa o godz.6:00 w kierunku przejścia granicznego w Medyce.
Przyjazd do LWOWA, zwiedzanie miasta, m. in.: spacer po Starówce, Katedra Łacińska Wniebowzięcia NMP ze słynną kaplicą Boimów, rynek, ratusz, katedra ormiańska, średniowieczne fortyfikacje miejskie, Wały Hetmańskie, Opera Lwowska, hotel George, Plac Adama Mickiewicza i pomnik Wieszcza. Obiadokolacja, nocleg.
2 dzień: po śniadaniu dla chętnych Msza św. w kaplicy, przejazd do LWOWA dalsze zwiedzanie miasta, m. in.: cmentarz Łyczakowski m. in. grób Marii Konopnickiej, cmentarz Orląt Lwowskich, Sobór św. Jura, Wysoki Zamek, Kopiec Unii Lubelskiej,. Obiadokolacja, nocleg.
3 dzień: po śniadaniu dalsze zwiedzanie Lwowa lub przejazd do ŻÓŁKWI: dawniej słynna twierdza, była rezydencja królewska, własność hetmana Żółkiewskiego, odziedziczona przez Sobieskich, a następnie sprzedana Radziwiłłom. Kościół św. Wawrzyńca - panteon Sobieskich i Żółkiewskich z kryptą z sarkofagami hetmana Żółkiewskiego i jego rodziny. Cerkiew Bazylianów ufundowana przez Jana III Sobieskiego, synagoga. zespół klasztorny Dominikanów. Wyjazd do Polski. Planowany przyjazd do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.

PODCZAS IMPREZY ZAPEWNIAMY (w cenie):
- autokar
- 2 noclegi w nowoczesnym domu rekolekcyjnym pod Lwowem (pokoje w układzie studio - na 2
pokoje 2, 3-osobowe 1 łazienka, jadalnia, kaplica, non-stop ciepła i zimna woda !)
- 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja
- przewodnik po Lwowie w I i II dniu imprezy
- ubezpieczenie NNW i KL do kwoty 10.000 EUR polisa Signal Iduna Polska S.A.
- opłaty drogowe i parkingowe w Polsce i na Ukrainie

CENA: do uzgodnienia

INFORMACJE DODATKOWE:
Cena nie obejmuje kosztu biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (dotyczy obiektów określonych w programie imprezy (tj. ok. 5 USD lub 28 hriwien). Program imprezy jest programem ramowym, kolejność zwiedzania i inne szczegóły mogą ulec zmianie i będą podawane na bieżąco przez pilota grupy.


LWÓW (3 dni)
I dzień: wyjazd z Krakowa o godz.7:00 w kier. Medyki Zwiedzanie miasta Drohobycz. Przyjazd do Lwowa.
II dzień: LWÓW, m.in.: Wysoki Zamek, spacer po Starówce, katedra łacińska, kaplica Boimów, dawny klasztor bernardynów, dawny kościół klarysek, arsenał, dawna synagoga Złota Róża, kościół dominikanów, cmentarz Łyczakowski, cmentarz Orląt Lwowskich.
III dzień: LWÓW Prospekt Swobody opera, Grand Hotel, pomnik Mickiewicza, sobór św. Jura. Czas wolny, Ok. godz. 15.00 wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.
Cena:
do uzgodnienia
W cenie: autokar, 3 noclegi, 2 śniadania, 1 obiadokolacja, ubezpieczenie, pilot - ew. dopłata do 2
śniadań i 2 obiadokolacji ok. 105 zł/os.


ŚLADAMI "OGNIEM I MIECZEM" (4 dni)
I dzień: wyjazd z Krakowa o godz.6:30 w kierunku przejścia granicznego w Medyce. Przyjazd do Lwowa i zwiedzanie miasta, m. in.: Starówka, Wysoki Zamek, Cmentarz Łyczakowski.
II dzień - wyjazd do Kamieńca Podolskiego, w trakcie przejazdu zwiedzanie m.in.: Złoczowa (zamek z pawilonem chińskim), Tarnopola (zamek, katedra), Czortkowa (neogotycki kościół Dominikanów, zabytkowe hale targowe).
III dzień - zwiedzanie Kamieńca: słynna twierdza kamieniecka, stare miasto, katedra i inne świątynie, przejazd do Chocimia zwiedzanie fortecy.
IV dzień - wyjazd do Kamieńca, na trasie zwiedzanie: Okopy Św. Trójcy z fortecą, wały cesarza Trajana, Krywcze jedna z największych w świecie jaskinia kryształowa (trasa podziemna 3 km) zamek w Zbarażu. Wyjazd do Polski. Powrót do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.
Cena: do uzgodnienia
W cenie: autokar, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, ubezpieczenie, pilot - ew. dopłata do 3 śniadań i 3 obiadokolacji ok. 85 zł / os.