ZAGRANICZNE WYCIECZKI SZKOLNE
FRANCJA


UWAGA ! Na min. 40 osób płacących 4 osoby opieki bezpłatnie !
Ceny dla grup o innej ilości uczestników do ustalenia.
Dla grup dorosłych należy doliczyć 7 % VAT


PARYŻ i EURODISNEYLAND (7 dni)
I dzień: przejazd na trasie Kraków Kudowa - Pilzno. Nocleg na terenie Czech.
II dzień: przejazd przez Niemcy do Paryża.
III dzień: PARYŻ zwiedzanie: najstarsza część wyspy La Cite z Katedrą Notre Dame, następnie Dzielnica Łacińska z uniwersytetem Sorbona, wizyta w Panteonie Sanktuarium Narodowym Francji, spacer do Muzeum Impresjonistów d'Orsay (sztuka przełomu XIX i XX w.) i zwiedzanie. Spacer do Hotel des Invalides miejsca spoczynku Napoleona. Nocny rejs statkiem po Sekwanie (od 22.30 do 23.30).
IV dzień: PARYŻ zwiedzanie: najnowocześniejsza dzielnica Paryża La Defense dzielnica XXI wieku (świat przyszłości, efekt postępu technicznego z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, architektura z aluminium i stali, szkła i tworzyw sztucznych, smukłych oryginalnych wieżowców, płyt i tarasów). Przejazd metrem na Plac Gwiazdy i wejście schodami na Łuk Triumfalny. Spacer Polami Elizejskimi. Przejazd metrem do dzielnicy Opera, wizyta w Muzeum Perfum (historia przemysłu perfumeryjnego, metody wytwarzania perfum, możliwość dokonania zakupu oryginalnych perfum francuskich. Przejście na Plac Vendome (sklepy jubilerskie Cartiera, Boucherona i Chaumeta), dom nr 12 - miejsce, gdzie żył i zmarł F. Chopin, a pod koniec wieku pod nr 15 Cezar Ritz założył swój sławny hotel. Przejście na Plac Zgody, spacer Ogrodami Tuileries do Luwru - zwiedzanie jednego z największych muzeów świata.
V dzień: EURODISNEYLAND - całodniowa wycieczka.
VI dzień: PARYŻ: przejazd metrem na Wzgórze Montmartre. Zwiedzanie Bazyliki Sacre Coeur i Placu du Tertre (turystyczne centrum Monmartre'u, pełne kawiarnianych ogródków i ulicznych portrecistów). Pożegnanie z Paryżem w dzielnicy Chaillot zakończone wejściem na drugi poziom Wieży Eiffla. Wyjazd do kraju w godzinach wieczornych.
VII dzień: przyjazd do kraju w godzinach wieczornych.
Cena:
do uzgodnienia
W cenie: autokar, 5 noclegów, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, ubezpieczenie, pilot