Costa Blanca

Miejscowość Benidorm - WYLOTY Z KRAKOWA

HOTEL Grand Hotel Bali 4* - 8 dni

Costa Blanca – Białe Wybrzeże – środkowa część wybrzeża słonecznej Hiszpanii w regionie Alicante. Nazwa Białe Wybrzeże pochodzi od mnóstwa białych kwiatów migdałowca, bielonych domków, wapiennych skał i jasnych promieni słońca oraz czystego białego piasku okolicznych plaż.
Klimat jest tu niezwykle łagodny, występuje tu całe bogactwo świata śródziemnomorskiego, tereny górzyste zlewają się z dolinami i pięknymi plażami. Piaszczyste plaże są przystosowane dla osób niepełnosprawnych, posiadają punkty sanitarne i pierwszej pomocy oraz prysznice. Plaże Costa Blanca otrzymały 48 Niebieskich Flag przyznanych przez Federację Europejską za ochronę środowiska. Region Białego Wybrzeża przyciąga turystów oryginalną kuchnią, mnóstwem atrakcji turystycznych, a mieszkańcy – niezwykle sympatyczni i gościnni – często zapraszają gości do wspólnego świętowania i hucznych zabaw. Trzeba koniecznie odwiedzić: Alicante, Benidorm, Murcia, Orihuela, Denia, Javea, Guadalest, Calpe, a także osiem parków przyrodniczych, każdy z typową dla siebie różnorodną roślinnością i niezapomnianym krajobrazem: Carrascar w Font Roja, Penon w Ifach, Mathjal-Pego – Oliva, Sierpa w Montgo, Jezioro w Mata i Torrevieja, Solanki w Santa Pola.
BENIDORM: jest to ważny kurort turystyczny na wybrzeżu Costa Blanca z piaszczystą plażą, doskonała baza wypadowa z wielką atrakcją regionu - Parkiem Wodnym - Aqualandia Water Park, parkami rozrywki Terra Mitica i Mundomar. Przepiękne widoki jak na prawdziwy kurort przystało, piękna długa piaszczysta plaża z mnóstwem atrakcji

HOTEL Grand Hotel Bali 4*
Położenie:
w dzielnicy La Cala 5 min. od plaży. W promieniu 3 km od hotelu znajduje się pole golfowe Real de Fuala ora park rozrywki Terra Mistica.
Plaża: piaszczysta, oddalona ok. 5 min.
Zakwaterowanie: czterogwiazdkowy obiekt, jest to najwyższy hotel w Europie – 52 piętra, 186 m wysokości. W hotelu znajduje się 18 wind w tym 2 panoramiczne.
Pokoje: Pokoje z balkonami, w środku TV, sejf, minibar, 2 restauracje, bar przy basenie, kilka basenów odkrytych, dyskoteka Odpłatnie dla klientów: SPA, sala gier, tenis stolowy, bilard. W skład kompleksu hotelowego sklepy, salon piekności, fryzjer, kawiarnia, w holu znajduje się bezprzewodowy Internet Sport i rekreacja: 2 restauracje, bar przy basenie, KILKA BASENÓW ODKRYTYCH, dyskoteka. Odpłatnie dla klientów: SPA, sala gier, tenis stołowy, bilard.
Do dyspozycji gości: sklepy, salon piękności, fryzjer, kawiarnia, w holu bezprzewodowy internet, room-service.

CENA od: 1490 PLN (informacja w biurze, na telefon, na zapytanie e-mailowe)

Terminy:

31.05.2017 - 07.06.2017
21.06.2017 - 28.06.2017

Pakiet świadczeń zawartych w cenie:
- transfery z/na lotnisko w Hiszpanii (Alicante)
- zakwaterowanie w hotelu 4* w pokojach 2-os.
- wyżywienie FB tj. 3 posiłki dziennie / z napojami (1/4 l wody i 1 l wina do obiadu i kolacji)
- pakiet ubezpieczeniowy (KL, NNW i bagaż)
- opieka rezydenta

Cena nie zawiera:
- biletu lotniczego – B.P. Galeon na życzenie Klienta pośredniczy w zakupie biletów
- ubezpieczenia od chorób przewlekłych 79 zł/os.
- dopłaty za pokój 1-osobowy : + 560 zł/os/ 1 tydzień

Dopłaty i zniżki:
- zniżka za 3 osobę dorosłą: - 40 zł
- zniżka za dziecko 2-12 lat: -200 zł
- dopłata za pokój 1-osobowy : + 560 zł/os/ 1 tydzień
- dopłata za ubezpieczenie od chorób przewlekłych: +79 zł/os/1


Zapisy i informacje: tel./fax: 12/ 642 26 20, tel. 12/ 684 01 48, kom: 511 440 930,
e-mail: galeon@galeon.krakow.pl