Costa del Sol

Miejscowość Torremolinos - WYLOTY Z KRAKOWA

HOTEL Royal al Andalus 4* - 8 dni

Wypoczynek na Costa del Sol + wycieczka do Malagi w cenie!

Słońce, plaża, egzotyczne potrawy i śródziemnomorski klimat to tylko kilka z turystycznych ofert, jakie proponuje nam Słoneczne Wybrzeże - Costa del Sol. To jeden z najpopularniejszych regionów turystycznych Hiszpanii.
Miasta Costa del Sol oferują piękną architekturę współczesną, monumentalne zabytki, egzotyczną przyrodę i wiele innych atrakcji. Wystarczy odwiedzić jedno z miast położonych na Słonecznym Wybrzeżu by przekonać się o ich niewątpliwym uroku. Malaga, Granada, Kordoba, czy stolica Andaluzji – Sewilla zachęcają do odwiedzin o każdej porze roku.

Torremolinos leży na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Często można poczuć się tutaj jak w centrum Londynu, a to dlatego iż miejscowość upodobali sobie przybysze z Anglii czy Irlandii. Do 1950 roku była to nieznana, uboga wioska rybacka. Szybko jednak przekształciła się w jeden z najbardziej znanych i najliczniej odwiedzanych kurortów Costa del Sol.Miasteczko jest typowo turystyczną miejscowością, o dużej liczbie hoteli, barów, pasaży handlowych, deptaków i wiele innych atrakcji stworzonych z myślą o turystach. Miasteczko posiada duże i piękne plaże – w sezonie dosyć zatłoczone. Torremolinos leży zaledwie 18 km od Malagi, a komunikacja pomiędzy miastami jest bardzo dobra, dlatego też Torremolinos stanowi dobry punkt wypadowy dla tych, którzy chcą zwiedzić stolicę prowincji.

HOTEL Royal al Andalus 4*
Położenie: Bardzo dobry hotel położony niedaleko centrum turystycznego i handlowego Torremolinos (ok. 800 m.). Do plaży i dzielnicy Cariuhela ok. 350 m

Pokoje: Wygodne i przestronne pokoje 2-osobowe (możliwe dostawki) z klimatyzacją centralnie sterowaną. Łazienki z suszarką do włosów i WC. W pokojach TV-Sat, telefon, radio, minibar (za opłatą), mini sejf (za opłatą), lodówka oraz obszerne balkony. Pokoje jednoosobowe bez balkonu.

Do dyspozycji gości: 4 windy, klimatyzowana restauracja, 2 bary w tym bar przy basenie, basen, brodzik dla dzieci (oba ze słodką wodą), leżaki i parasole słoneczne bezpłatnie (na plaży leżaki płatne ok. 5 Euro), sala TV z dużym panoramicznym ekranem, plac zabaw dla dzieci, internet WiFi bezpłatny w lobby, rent a car oraz doskonale utrzymany ogród. Wszystkie pomieszczenia ogólnodostępne są klimatyzowane.

Cena (informacja w biurze, na telefon, na zapytanie e-mailowe)

Terminy:

29.04.2017 – 06.05.2017 CENA od: 1380 PLN
16.09.2017 – 23.09.2017 CENA od: 1580 PLN

Pakiet świadczeń zawartych w cenie:
- transfery z/na lotnisko w Hiszpanii (Malaga)
- zakwaterowanie w hotelu 4* w pokojach 2-os.
- wyżywienie FB tj. 3 posiłki dziennie / z napojami (1/4 l wina i 1/4 l wody do obiadu i kolacji)
- całodniowa wycieczka do Malagi
- pakiet ubezpieczeniowy (KL, NNW i bagaż)
- opieka rezydenta

W hotelu Fuengirola Park 4* istnieje możliwość skorzystania z opcji All inclusive (za dopłatą).

Cena nie zawiera:
- biletu lotniczego – B.P. Galeon na życzenie Klienta pośredniczy w zakupie biletów
- taksy klimatycznej (1 EUR/os/1 dzień) opłata płatna na miejscu w recepcji hotelowej
- ubezpieczenia od chorób przewlekłych 79 zł/os.
- dopłaty za pokój 1-osobowy : + 600 zł/os/ 1 tydzień
- wycieczek fakultatywnych

Dopłaty i zniżki:
- zniżka za 3 osobę dorosłą: - 40 zł
- zniżka za dziecko 2-12 lat: -200 zł
- dopłata za pokój 1-osobowy : + 560 zł/os/ 1 tydzień
- dopłata za ubezpieczenie od chorób przewlekłych: +79 zł/os/1

Podczas pobytu na Costa del Sol można skorzystać z wycieczek fakultatywnych.

Pakiety wycieczkowe:

GIBRALTAR + GRANADA - cena 120 Euro
W cenie: transport, pilot - asystent, zwiedzanie Skały Gibraltarskiej minibusami (Punkt Europa + małpy), wstęp do Jaskiń św. Michała, zwiedzanie Granady, wstęp do Alhambry z lokalnym przewodnikiem

MAROKO + GIBRALTAR - cena 130 Euro
W cenie: transport, prom fast ferry, pilot - asystent, zwiedzanie miasta Tanger i Medina z lokalnym przewodnikiem, obiad w lokalnej restauracji, zwiedzanie Skały Gibraltarskiej minibusami (Punkt Europa + małpy).

Pojedyncze wycieczki
Maroko - cena 85 Euro (zawiera obiad w lokalnej restauracji)
Gibraltar - cena 49 Euro (zawiera wstęp do Jaskiń św. Michała)
Granada - cena 75 Euro (zawiera wstęp do Alhambry)
Sewilla - cena 70 Euro (zawiera wstęp do Katedry)
Kordoba - cena 65 Euro (zawiera wstęp do Meczetu)
Alpujarra - cena 42 Euro (zawiera wejście do suszarni szynek w Lanjaron z degustacją szynki i wina oraz wstęp do fabryki czekolady w Pampaneirze z degustacją czekolady)

Ważne informacje dotyczące wycieczek.

W związku z bardzo ograniczoną ilością dostępnych biletów wstępu do Alhambry, zapisy na wycieczkę do Granady są możliwe tylko i wyłącznie na pierwszym spotkaniu z rezydentem.
Jeśli klienci są zdecydowani na korzystanie z wycieczki jeszcze przed przyjazdem na pobyt na Costa del Sol, bardzo prosimy o przekazanie tej informacji do biura podróży. Wcześniejsze poinformowanie naszego kontrahenta, da nam gwarancję iż Klienci na pewno skorzystają ze zwiedzania Alhambry, na wycieczce realizowanej podczas ich pobytu.
Za wszystkie wycieczki Klienci płacą na miejscu u rezydenta.


Zapisy i informacje: tel./fax: 12/ 642 26 20, tel. 12/ 684 01 48, kom: 511 440 930,
e-mail: galeon@galeon.krakow.pl