OFERTA WCZASÓW ZDROWOTNYCH i 55+ w roku 2016

* UWAGA! Oprócz podanych w ofercie turnusów 7 i 10-dniowych, na życzenie Klientów istnieje możliwość wykupienia innej ilości dni (np. pobytów weekendowych)


KRYNICA ZDRÓJ

KRYNICA GÓRSKA - najsłynniejsze polskie uzdrowisko położone w malowniczej dolinie pomiędzy grzbietami Beskidu Sądeckiego i Niskiego. „Perła Uzdrowisk Polskich” (wodolecznictwo). To nie tylko renomowany kurort (leczenie układów trawienia, moczowego, krążenia i oddechowego; pijalnie wód mineralnych i zdroje; „Mieczysław”, „Jan”, „Słotwinka”, „Józef”, „Tadeusz”, „Zuber”, „Kryniczanka”), ale również centrum turystyczno-rekreacyjne. Krynica proponuje liczne atrakcje m.in.: wędrówki piesze (lub coraz częściej na rowerach górskich) po okolicznych wzgórzach, korzystanie z licznych wyciągów narciarskich /9/, kuligi zimowe i „zielone”, sztuczne lodowisko, korty tenisowe, 3 baseny kryte, 1 basen otwarty, kolejka na Górę Parkową, kolejka gondolowa na Jaworzynę Krynicką itd. W razie braku własnego sprzętu (rower, narty itp.) można skorzystać z kilku krynickich wypożyczalni sprzętu sportowego. Krynica to miejsce, gdzie można odpocząć i nabrać sił zarówno latem, jak i zimą.

PENSJONAT „WISŁA” - położony jest w centrum Krynicy.
45 miejsc: 1, 2, 3 osobowe pokoje z łazienkami. Na terenie pensjonatu znajduje się kawiarnia; latem – w ogrodzie pod parasolkami, zimą wewnątrz budynku. Korzystanie z Pijalni Wód Mineralnych (1 x mineralna woda lecznicza dziennie/250 ml) + spacery, Nordic Walking.

W cenie: noclegi, 3 posiłki dziennie, korzystanie z urządzeń ośrodka, codziennie 1 x dziennie mineralna woda lecznicza/250 ml). Nordic Walking.
Opłata klimatyczna płatna na miejscu

Termin: do ustalenia

Cena brutto za:
7dni
10 dni
900 zł
1300 zł