OFERTA WCZASÓW ZDROWOTNYCH i 55+ w roku 2016

* UWAGA! Oprócz podanych w ofercie turnusów 7 i 10-dniowych, na życzenie Klientów istnieje możliwość wykupienia innej ilości dni (np. pobytów weekendowych)


BIAŁY DUNAJEC

BIAŁY DUNAJEC - podhalańska miejscowość położona malowniczo nad rzeką Biały Dunajec, z zabudową góralską, z pięknymi widokami na Tatry, na trasie do Zakopanego - dobra baza wypadowa do stolicy Tatr. Niedaleko stąd jest również w Pieniny i do Niedzicy (XIV- wieczny spiski zamek obronny, zapora wodna i zalew Czorsztyński, przejście graniczne ze Słowacją). W pobliżu Białego Dunajca jest przejście graniczne w Jurgowie i w Łysej Polanie. Latem na turystów czekają szlaki turystyczne, zimą liczne nowootwarte wyciągi narciarskie (Gliczarów Dolny i Górny, Biały Dunajec, Małe Ciche, a także liczne sklepy, kioski, poczta, kawiarenki, cukiernie. Jest tu kościół, przychodnia lekarska i apteka.

KOMFORTOWY DOM WYPOCZYNKOWY "BOROWY" - położony bardzo blisko (ok. 700 m) od kąpieliska termalnego w Szaflarach. Komfortowe pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami i TV. Kilka sal szkoleniowych, kilka sal restauracyjno-jadalnianych, m. in. w stylu drewnianej chaty góralskiej wewnątrz innej sali, stoły do ping-ponga w osobnej sali i na przestronnych holach, sala dyskotekowa, boisko, plac zabaw dla dzieci, ławki, huśtawki, grill, miejsce na ognisko. Za domem nad potokiem kładka dla pieszych, po drugiej stronie również tereny rekreacyjne. Profesjonalna, kompetentna i miła obsługa, duże posiłki i znakomita domowa pyszna kuchnia!
Zabiegi rehabilitacyjne – 2-godzinna 2 x w turnusie kąpiel lecznicza w basenie termalnym w Sza-flarach i Nordic Walking.

W cenie: noclegi, 2 posiłki dziennie, korzystanie z basenu i innych urządzeń ośrodka, kąpiel lecznicza w basenach termalnych w Szaflarach 2 godz. 2 x w turnusie, spacer Nordic Walking – bez ograniczeń.
Opłata klimatyczna płatna na miejscu.

Termin: do ustalenia

Cena brutto za:
7dni
10 dni
1080 zł
1600 zł