OFERTA WCZASÓW ZDROWOTNYCH i 55+ w roku 2016

* UWAGA! Oprócz podanych w ofercie turnusów 7 i 10-dniowych, na życzenie Klientów istnieje możliwość wykupienia innej ilości dni (np. pobytów weekendowych)


MURZASICHLE

MURZASICHLE – jedna z najbardziej malowniczych miejscowości podtatrzańskich, położona 900 m n.p.m., blisko Zakopanego. Z okien ośrodka jest widoczna w całej swojej krasie panorama Tatr. Na turystów czekają liczne szlaki turystyczne Tatr Polskich i Słowackich. Niedaleko stąd jest również w Pieniny i do Niedzicy (XIV- wieczny spiski zamek obronny, zapora wodna i zalew Czorsztyński, przejście graniczne ze Słowacją). W pobliżu Murzasichla jest przejście graniczne w Łysej Polanie.

DOM WCZASOWY: "ANGELIKA-GIEWONT-KASPROWY” - pokoje 2 - osobowe z łazienką i telewizorem, ładna jadalnia, świetlica, sprzęt nagłaśniający, stół do ping-ponga, boiska sportowe, zielone tereny rekreacyjne, szałas regionalny, w budynku „Giewont” i „Kasprowy” BASEN KRYTY z dużym odkrytym tarasem leżakowym, siłownia, sauna. Ośrodek zyskał sobie uznanie wśród turystów ogromną gościnnością gospodarzy i bardzo dobrą kuchnią. Zabiegi rehabilitacyjne w basenie i gimnastyka.

W cenie: noclegi, 2 posiłki dziennie, korzystanie z sauny, jacuzzi i basenu krytego, gimnastyka w basenie 1 x dziennie, Nordic Walking - bez ograniczeń.
Opłata klimatyczna płatna na miejscu.

Termin: do ustalenia

Cena brutto za:
7 dni
10 dni
1080 zł
1600 zł