PIELGRZYMKI KRAJOWE

SZLAK ŚW.JANA PAWŁA II

PROGRAM:

Zbiórka godz. 8.15. Wyjazd o godz. 8.30. Przejazd do KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ - zwiedzanie - opactwo Bernardynów (Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej) z łaskami słynącym obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej, do której jako dziecko po śmierci matki pielgrzymował Karol Wojtyła razem z ojcem, a potem jako ksiądz, biskup, kardynał i papież. Tu zawierzał Matce Bożej swój pontyfikat i wypowiadał słowa: "Totus Tuus" ("Cały Twój)". Zabytkowe kapliczki Drogi Krzyżowej i Dróżki Kalwaryjskie. Przejazd do WADOWIC - zabytkowe centrum. Podział na 2 grupy i zwiedzanie Muzeum - Domu Rodzinnego św. Jana Pawła II (interaktywne, nowoczesne muzeum po remoncie w 2014 r.). Kościół - Sanktuarium Chrzcielne Karola Wojtyły. Obiad z degustacją "kremówek papieskich" (dod. płatne przy dopłacie). Planowany powrót do Krakowa na godz. ok. 18.00.

ZAPEWNIAMY (w cenie):
1) autokar lub bus
2) opłaty parkingowe
3) opieka pilota-przewodnika terenowego
4) bilet wstępu do Muzeum - Domu Rodzinnego św. Jana Pawła II
5) przewodnika po Muzeum
6) ubezpieczenie NNW - polisa Signal Iduna Polska S.A.

Program jest programem ramowym, kolejność zwiedzania i inne szczegóły mogą ulec zmianie i będą podawane na bieżąco przez pilota grupy.

Istnieje możliwość degustacji kremówek papieskich za 4 – 5 zł/os. lub obiadu z kremówkami papieskimi na deser w cenie 35 zł/os. (dod. płatne)

 

 


Zapisy i informacje: tel./fax: 12/ 642 26 20, tel. 12/ 684 01 48, kom: 511 440 930,
e-mail: galeon@galeon.krakow.pl