KOLONIE I OBOZY


USTKA

KOLONIA I OBÓZ MŁODZIEŻOWY

dla chętnych rozgrywki i zajęcia sportowe, taneczne, fotograficzne, plastyczne i muzyczne, zabawy świata

Turnus: 09.07. - 23.07.2017 r. (15 dni)

USTKA – na równi z Łebą Letnia Stolica Polski - miejscowość położona w centrum Wybrzeża Bałtyku, u ujścia rzeki Słupi, należy do najczęściej i najchętniej odwiedzanych kurortów. Doskonałe usytuowanie pomiędzy morzem a pasmem lasów sosnowych, czysta woda, szeroka piaszczysta plaża, korzystny mikroklimat stwarzają doskonałe warunki do leczenia górnych dróg oddechowych i wypoczynku. Latem na turystów czekają zjeżdżalnie wodne, miasteczko plażowe, smażalnie ryb, sklepiki z pamiątkami, piękna promenada spacerowa, latarnia morska. Każdego dnia organizowanych jest mnóstwo bezpłatnych atrakcyjnych imprez na wolnym powietrzu (zarówno na plaży jak i głównej ulicy Ustki).

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY - całoroczny, położony w spokojnej pełnej zieleni dzielnicy Ustki, po zachodniej stronie, w pobliżu lasów sosnowych i bukowych. Do morza lasem 15 min. spacerem. Pokoje 4 i 5-osobowe z łazienkami i balkonami, świetlica ze sprzętem nagłaśn., sala telewizyjna, sala bilardowa, stół do tenisa, piękna jadalnia, boiska do siatkówki, małe do piłki nożnej, krąg ogniskowy, grill, tani sklep w ośrodku, za ogrodzeniem boiska szkolne: do siatkówki, do koszykówki, do piłki nożnej.

CENA: 1620 zł

PODCZAS KOLONII ZAPEWNIAMY (w cenie):
1) PRZEJAZD PKP na trasie Kraków – Ustka – Kraków
UWAGA! DOWÓZ uczestników z KATOWIC do Krakowa - dopł. 50 zł/os. (przy min. 4 os.).
2) TRANSFERY AUTOKAREM na trasie dworzec PKP – ośrodek – dworzec PKP
3) ZAKWATEROWANIE (j.w.)
4) WYŻYWIENIE – 4 posiłki dziennie (pełnych 13 dni „żywieniowych”) + suchy prowiant na drogę powrotną
5) Kwalifikowana KADRA PEDAGOGICZNA, OPIEKA MEDYCZNA, OPIEKA RATOWNIKÓW WODNYCH
6) UBEZPIECZENIE NNW w czasie całej imprezy, OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, DYSKOTEKI
7) NEPTUNALIA, WYBORY NAJMILSZYCH, WYBORY MISS i MISTERA TURNUSU, Zabawy integracyjne,
Spartakiada na wesoło, Olimpijskie Potyczki, zawody terenowe, Teleturnieje, Kalambury, Konkurs Fryzur Makijażu i Mody, Bal Piżamowy, Parada Kłamców, Chrzest Kolonijny, poszukiwanie bursztynów o wschodzie słońca i spacer po plaży o jego zachodzie, konkurs Nasze Talenty itd.itp.
8) WYCIECZKA AUTOKAROWA do SEAPARKU w SARBSKU – m. in. Oceanarium Prehistoryczne 3D z pradawnymi zwierzętami, basen z żywymi fokami szarymi i kotikami południowoamerykańskimi (w porze karmienia i treningu fok)
zamiennie z WYCIECZKĄ do SZYMBARKU – zwiedzanie DOMU DO GÓRY NOGAMI – domu ze sprzętami postawionego na dachu, kościółek św. Rafała - belki z łagru w Kołymie, fragment bunkra Gryfa Pomorskiego, Dom Sybiraka z bydlę-cymi wagonami, Dom Kaszubski z tradycyjnym wyposażeniem, NAJDŁUŻSZA DESKA ŚWIATA (rekordowa: dł. 37 m, waga 1,1 tony), trzystuletnie belki z Wielkiego Żurawia nad Motławą, stół Wałęsy itp.
9) WYCIECZKĄ AUTOKAROWA do DARŁOWA i DARŁÓWKA (m.in.: zwiedz. miasta, Zamek Książąt Pomorskich z zewn.), pobyt w PARKU WODNYM „JAN”
10) WYCIECZKA na WYDMĘ ORZECHOWSKĄ - wieża widokowa - panorama Bałtyku, ścieżka dydaktyczna
11) WYCIECZKA do BUNKRÓW z czasów zimnej wojny
12) WYCIECZKA AUTOKAROWA na RUCHOME WYDMY do Słowińskiego Parku Narodowego,
do skansenu wsi słowińskiej w KLUKACH
13) WYCIECZKI po Ustce i okolicy: zwiedzanie OKRĘTU WOJENNEGO (jeżeli będzie w porcie), spacery po plaży i promenadzie nadmorskiej, udział w licznych koncertach, występach zespołów muzycznych, spotkaniach z gwiazdami, festiwalu fajerwerków i innych bezpłatnych imprezach organizowanych latem w Ustce, wiele innych ciekawych atrakcji !
14) REJS STATKIEM WIKINGÓW po morzu
15) KĄPIELE W MORZU, gry i zabawy na plaży, GRY TERENOWE z konkursami
16) BILETY WSTĘPU podczas wycieczek

Fakultatywnie - dod. płatne: wyjście do PARKU WODNEGO w hotelu Lubicz z BASENAMI i ZJEŻDŻALNIAMI (m. in. z wodą termalną) ok. 15 zł/os. - NOWOŚĆ! WYCIECZKA do DOLINY CHARLOTTY - Fokarium, żubry, rejs łodzią, Wyspa Lemurów ok. 45 zł/os.