KOLONIE I OBOZY


ŁEBA

KOLONIA I OBÓZ MŁODZIEŻOWY

dla Prawdziwych Wilków Morskich, dla chętnych zajęcia sportowe, taneczne, plastyczne, muzyczne

Turnus : 26.06. - 09.07.2017 r. (14 dni)

ŁEBA - jedna z najbardziej znanych i największych wypoczynkowych miejscowości nadmorskich, słynąca z szerokich i piaszczystych plaż i czystego morza. Położona w pobliżu Słowińskiego Parku Narodowego (ruchome wydmy). Duża ilość sklepików z pamiątkami, restauracyjek, barów, placów zabaw, smażalni oraz bardzo urozmaicony program imprez rekreacyjnych (m. in. słynny zjazd karawaningowy) przyciąga w to malownicze miejsce licznych turystów. Pod względem ilości imprez (w większości bezpłatnych) Łeba skutecznie konkuruje z Ustką.

OŚRODEK WCZASOWY – położony w spokojnej eleganckiej pełnej zieleni dzielnicy willowej Łeby. Ośrodek posiada 50 miejsc; pokoje 2, 3, 4-os. (i 1 pokój 6-osobowy) wszystkie pokoje z łazienkami. jadalnia z TV SAT i kominkiem, świetlica – sala dyskotekowa ze sprzętem nagł., stół do ping-ponga, gry świetlicowe, duży taras z leżakami, plac zabaw, drewniane meble ogrodowe, grill, 50 m od budynku ośrodka wśród zieleni boisko do siatkówki, koszykówki, w pobliżu trawiaste boiska sportowe.

CENA 1.599 zł

PODCZAS KOLONII ZAPEWNIAMY (w cenie):
1) PRZEJAZD PKP na trasie Kraków – Łeba – Kraków
2) TRANSFERY AUTOKAREM na trasie dworzec PKP – ośrodek – dworzec PKP
UWAGA! DOWÓZ uczestników z KATOWIC do Krakowa - dopł. 50 zł/os. (przy min. 4 os.).
3) ZAKWATEROWANIE (j.w.)
4) WYŻYWIENIE – 4 posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną
5) Kwalifikowana KADRA PEDAGOGICZNA, OPIEKA MEDYCZNA, OPIEKA RATOWNIKÓW WODNYCH
6) UBEZPIECZENIE NNW w czasie całej imprezy
7) OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, DYSKOTEKI
8) NEPTUNALIA, WYBORY NAJMILSZYCH, WYBORY MISS i MISTERA TURNUSU, Zabawy integracyjne, Spartakiada na wesoło, Olimpijskie Potyczki, zawody terenowe, Teleturnieje, Kalambury, Konkurs Fryzur Makijażu i Mody, Bal Piżamowy, Parada Kłamców, Chrzest Kolonijny itd.
9) WYCIECZKA AUTOKAROWA do TRÓJMIASTA (m. in.: GDYNIA - Okręt wojenny Błyskawica, SOPOT – molo,
GDAŃSK - Stare Miasto + Gdańskie ZOO lub stadion PGE ARENA) zamiennie z wycieczką do MALBORKA m. in. zwiedzanie największego w Polsce ZAMCZYSKA KRZYŻACKIEGO i spektakl „Światło, dźwięk” – tj. NOCNY POBYT NA ZAMKU
10) WYCIECZKA do największego w Polsce PARKU DINOZAURÓW w Łebie (ok. 100 naturalnej wielkości
prehistorycznych stworzeń)
11) WYCIECZKA do SEAPARKU w Sarbsku – m. in. Oceanarium Prehistoryczne 3D z pradawnymi zwierzętami,
największe w Polsce Fokarium - baseny z żywymi fokami szarymi i kotikami południowoamerykańskimi - wizyta w porze karmienia i treningu fok, Muzeum Marynistyczne, Park Makiet Zwierząt Morskich, Park Miniatur Latarni Morskich,
Gaj Małego Pirata na Galeonie "Wodnik", Park Zręcznościowy Pirata
12) WYCIECZKA do WYRZUTNI RAKIET + REJS STATKIEM po JEZIORZE SARBSKO
13) WYCIECZKA do LABIRYNTU PARK ŁEBA - największy w Polsce naturalny labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia po drodze i do MAGICZNEGO OGRODU GIER: Yenga, Bierki, Cymber Gay, Zbijanie Budowli, Rybki, Wrzucanie woreczków w tarcze, Proca, Przesuwanie kuleczki na sznurkach, Bilard, Celowanie w otwory, Gra w boule itp.
14) WYCIECZKI po Łebie i okolicy: spacery po plaży, udział w licznych koncertach i bezpłatnych imprezach organizowanych latem w Łebie i wiele innych ciekawych atrakcji. DNI ŁEBY - najbardziej kolorowe i wspaniałe wydarzenie roku - przedstawiciele Księstwa Łeby i koloniści biorą udział w korowodzie przez całe miasto, zatrzymują się w centralnym miejscu Łeby na Skwerze Rybaka i zapraszają wszystkich do świętowania z mnóstwem atrakcji
15) KĄPIELE W MORZU, gry i zabawy na plaży, GRY TERENOWE z konkursami 16) BILETY WSTĘPU podczas wycieczek
17) Dla chętnych QUIZY I KONKURSY zabawy świata, dla chętnych zajęcia sportowe, taneczne, plastyczne, muzyczne

Fakultatywnie - dod. płatne (zależnie od ilości chętnych) WYCIECZKA autokarowa na RUCHOME WYDMY ok. 20 zł/os. lub do OSADY INDIAŃSKIEJ ok. 60 zł/os.