KOLONIE I OBOZY


ŁEBA II

KOLONIA I OBÓZ MŁODZIEŻOWY

dla sportowców i wędrowców, dla chętnych rozgrywki sportowe, dla chętnych zabawy świata
(wiek: szkoła podstawowa)

Turnus : 02.08. - 14.08.2017 r. (13 dni)

ŁEBA - edna z najbardziej znanych i największych wypoczynkowych miejscowości nadmorskich, słynąca z szerokich i piaszczystych plaż i czystego morza. Położona w pobliżu Słowińskiego Parku Narodowego (ruchome wydmy). Duża ilość sklepików z pamiątkami, restauracyjek, barów, placów zabaw, smażalni oraz bardzo urozmaicony program imprez rekreacyjnych (m. in. słynny zjazd karawaningowy) przyciąga w to malownicze miejsce licznych turystów. Pod względem ilości imprez (w większości bezpłatnych) Łeba skutecznie konkuruje z Ustką.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY – położony w lesie sosnowym w pełnej zieleni strefie nadmorskiej (las sosnowy i wydmy) 250 m od morza (350 m od plaży).Składa się z kilku 1-piętrowych budynków hotelowych oraz budynku, w kt. mieści się recepcja, przestronna, klimatyzowana jadalnia i kawiarnia, ambulatorium, sala konferencyjna, sala do nauki i sala przeznaczona do tańca z parkietem i lustrami, sprzęt nagłaśniający, ping-pong. Teren wokół budynków jest ładnie zagospodarowany, ogrodzony, porośnięty starodrzewiem i zadbaną roślinnością. Znajdują sie tu ławki, boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, miejsce na ognisko i grill. Pokoje z balkonami i TV: 3, 4, 5, 6-os. oraz typu studio tj. na 2 pokoje 1 łazienka.

CENA 1.599 zł

PODCZAS KOLONII ZAPEWNIAMY (w cenie):
1) PRZEJAZD AUTOKAREM: KRAKÓW - KATOWICE - ŁEBA w dzień, powrót przez KATOWICE do KRAKOWA nocą
2) ZAKWATEROWANIE (j.w.)
3) WYŻYWIENIE – 4 posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną
4) Wykwalifikowana KADRA PEDAGOGICZNA, OPIEKA MEDYCZNA, OPIEKA RATOWNIKÓW WODNYCH
5) UBEZPIECZENIE NNW w czasie całej imprezy
6) OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, DYSKOTEKI, NEPTUNALIA, WYBORY NAJMILSZYCH, WYBORY MISS i MISTERA TURNUSU, liczne konkursy, m.in. Konkurs Fryzur, Makijażu i Mody, Konkurs na najpiękniejszą rzeźbę w piasku, Bal Przebierańców, Bal Piżamowy, Kalambury, Teleturnieje itp.itd.
9) WYCIECZKA do największego w Polsce PARKU DINOZAURÓW w Łebie (ok. 100 naturalnej wielkości prehistorycznych stworzeń)
10) WYCIECZKA do SEAPARKU w Sarbsku – m. in. Oceanarium Prehistoryczne 3D z pradawnymi zwierzętami,
największe w Polsce Fokarium - baseny z żywymi fokami szarymi i kotikami południowoamerykańskimi - wizyta w porze karmienia i treningu fok, Muzeum Marynistyczne, Park Makiet Zwierząt Morskich, Park Miniatur Latarni Morskich, Gaj Małego Pirata na Galeonie "Wodnik", Park Zręcznościowy Małego Pirata (w drodze powrotnej)
11) WYCIECZKA do WYRZUTNI RAKIET + REJS STATKIEM po JEZIORZE SARBSKO
12) WYCIECZKA do LABIRYNTU PARK ŁEBA - największy w Polsce naturalny labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia po drodze i do MAGICZNEGO OGRODU GIER: Yenga, Bierki, Cymber Gay, Zbijanie Budowli, Rybki, Wrzucanie woreczków w tarcze, Proca, Przesuwanie kuleczki na sznurkach, Bilard, Celowanie w otwory, Gra w boule itp.
13) WYCIECZKI po Łebie i okolicy: spacery po plaży, udział w licznych koncertach i bezpłatnych imprezach organizowanych latem w Łebie i wiele innych ciekawych atrakcji
14) KĄPIELE W MORZU, gry i zabawy na plaży, GRY TERENOWE z konkursami
15) BILETY WSTĘPU podczas wycieczek
16) Dla chętnych QUIZY i KONKURSY zabawy świata, dla chętnych zajęcia sportowe, taneczne i plastyczne

Fakultatywnie - dod. płatne (zależnie od ilości chętnych):
1. WYCIECZKA AUTOKAROWA na RUCHOME WYDMY ok. 20 zł/os.