IMPREZY DLA FIRM


PRAGA I GÓRY STOŁOWE
Czyli "Pasowanie na piwiarza w Pradze"

TRASA: KRAKÓW - CIESZYN - PRAGA - GÓRY STOŁOWE - KRAKÓW

W PROGRAMIE IMPREZY:
Dzień 1 - godz. 7:00 - wyjazd z Wieliczki. Przyjazd w okolice Pragi ok. godz. 19.00. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 2 - po śniadaniu zwiedzanie Pragi z pilotem m. in.: Hradczany: Katedra św. Wita z gotycką kaplicą św. Wacława, Zamek Królewski, Kościół św. Jerzego, Złota Uliczka, Wieża Daliborka, Zamkowe Schody; uroczysta odprawa warty przed Pałacem Prezydenckim, spacer po Ogrodach Królewskich z renesansowym Pałacem Belweder i "śpiewającą fontanną"; Zamkowe Schody. Przejście na Małą Stranę: kościół św. Mikołaja, Plac Małostrański. Czas wolny. Spacer po wyspie Kampa. Wyjazd kolejką na Wzgórze Petrin, wyjście na wieżę widokową - panorama Pragi. Obiadokolacja. "Praga nocą" - Wyjazd na spektakl "Światło, Woda, Dźwięk" (tzw. "grające fontanny").
Dzień 3 - po śniadaniu zwiedzanie miasta: Brama Prochowa, Droga Królewska: ulica Celetna z zabytkowymi kamieniczkami, rynek Starego Miasta, Kościół Matki Boskiej przed Tynem i Ratusz Staromiejski z zabytkowym zegarem "Orloj", ulica Karlova, Klementinum, Most Karola, Plac Wacława. Czas wolny. Po południu spacer po dzielnicy żydowskiej: Ratusz Żydowski, Bożnica Staronowa, cmentarz Żydowski, Synagoga. Obiadokolacja. IMPREZA PIWNA w gospodzie "U FLEKU" (słynna piwiarnia z oryginalnym 13-procentowym piwem "Flek", warzonym wyłącznie tutaj od 1499 roku). Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 4 - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Polski ok. godz. 7.00. Przejazd przez przejście graniczne w Kudowie-Zdrój. Zwiedzanie Kaplicy Czaszek (ok. 20 tys. czaszek i kości zmarłych na cholerę w XVI wieku). Przejazd do Dusznik Zdroju - zwiedzanie Muzeum Papiernictwa. Obiad. Wyjazd w kierunku Krakowa. Planowany przyjazd do Wieliczki ok. godz. 23.00.
PODCZAS WYPRAWY ZAPEWNIAMY (w cenie):
- autokar klasy LUX
- 3 noclegi w hotelu *** w okolicy Pragi (pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienką)
- 3 x śniadanie w hotelu, 3 x obiadokolacja w restauracji
- kufel piwa "Flek"
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL do kwoty 10.000 USD
- opłaty drogowe i parkingowe
INFORMACJE DODATKOWE:
Cena nie obejmuje kosztu biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (dotyczy obiektów określonych w programie imprezy). Sugerowane kieszonkowe: ok. 440 CKK oraz ok. 50 zł. Program jest programem ramowym, kolejność zwiedzania i inne szczegóły mogą ulec zmianie i będą podawane na bieżąco przez pilota grupy.