IMPREZY DLA FIRM


WYCIECZKA DO NIEDZICY (2 DNI)

W PROGRAMIE IMPREZY:
Dzień 1 - wyjazd z Krakowa (godz.7:00); przyjazd do Dębna Podhalańskiego i zwiedzanie zabytkowego XV-wiecznego kościółka św. Michała Archanioła, przejazd do Niedzicy na granicę polsko-słowacką. Piesze przejście granicy i zakupy po stronie słowackiej. Przejazd do Kacwina. Zakwaterowanie. Spacer po miejscowości : zwarta zabudowa drewnianych zabytkowych domostw i unikatowych spiskich spichlerzy zwanych "sypańcami", XV-wieczny kościół Wszystkich Świętych oraz młyn-tartak wodny. We wsi znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację. Powrót do pensjonatu, ciepła kolacja (II-gie danie), ognisko z pieczeniem kiełbasy i dyskoteka.
Dzień 2 - po śniadaniu przejazd do Niedzicy i zwiedzanie XIV-wiecznego zamku spiskiego - jednego z najcenniejszych zabytków architektury obronnej w Polsce (zamek dolny i górny; mieści się tu m. in. Muzeum Wnętrz i Historii Spisza). Zwiedzanie zapory na Zalewie Czorsztyńskim (elektrownia wodna - balkon, film o zaporze, galeria podziemna, elektrownia - dolne poziomy). Wyjazd w kierunku Krakowa. Planowany powrót ok. godz. 19.00.
PODCZAS IMPREZY ZAPEWNIAMY (w cenie):
- autokar klasy turystycznej (nawiewy, uchylne siedzenia, koncesja na przewozy krajowe)
- nocleg w pensjonacie w Kacwinie (pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe w układzie "studio"- na 2 pokoje 1 łazienka, jadalnia, TV, stół do ping-ponga, sala dyskotekowa, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki)
- 1 x śniadanie, 1 x ciepła kolacja, 1 x ognisko z pieczeniem kiełbasy (wg programu)
- opieka pilota-przewodnika górskiego
- ubezpieczenie NNW
- bilety wstępu do kościółka w Dębnie
- bilety wstępu do zamku w Niedzicy
- bilety wstępu na zaporę: elektrownia wodna - balkon, film o zaporze, galeria podziemna, elektrownia - dolne poziomy
- opłaty parkingowe
- podatek VAT


WYCIECZKA DO NIEDZICY (4 DNI)

W PROGRAMIE IMPREZY:
Dzień 1 (piątek) - wyjazd z Krakowa (godz. 7:00); przyjazd do Dębna Podhalańskiego i zwiedzanie zabytkowego XV-wiecznego kościółka św. Michała Archanioła. Przejazd do Kacwina, zakwaterowanie, obiad. Spacer po Kacwinie: zwarta zabudowa drewnianych zabytkowych domostw i unikatowych spiskich spichlerzy zwanych "sypańcami", XV-wieczny kościół Wszystkich Świętych oraz młyn-tartak wodny. We wsi znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację. Kolacja, nocleg.
Dzień 2 (sobota) - po śniadaniu przejazd do Niedzicy na granicę polsko-słowacką. Piesze przejście granicy i zakupy po stronie słowackiej. Przejazd do Kacwina (Niedzica), obiad. Czas wolny. Wieczorem kolacja i ognisko z pieczeniem kiełbasy i muzyką w wykonaniu kapeli górali spiskich, dyskoteka, nocleg.
Dzień 3 (niedziela) - po śniadaniu dla chętnych udział we Mszy św. (10.45). Przejazd do Niedzicy i zwiedzanie zapory na Zalewie Czorsztyńskim (elektrownia wodna - balkon, film o zaporze, galeria podziemna, elektrownia - dolne poziomy). Powrót do pensjonatu, obiad. Czas wolny. Kolacja. Nocleg.
Dzień 4 (poniedziałek) - po śniadaniu rejs statkiem "Biała Dama" po Zalewie Czorsztyńskim. Obiad. Wyjazd w kierunku Krakowa. Planowany powrót ok. godz. 18.00.
PODCZAS IMPREZY ZAPEWNIAMY (w cenie):
- autokar
- 3 noclegi w pensjonacie w Kacwinie (pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe w układzie "studio"- na 2 pokoje 1 łazienka, jadalnia, TV, stół do ping-ponga, sala dyskotekowa, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki)
- 3 x śniadanie, 4 x obiad, 1 x ognisko z pieczeniem kiełbasy, "grzańcem galicyjskim" i kapelą górali spiskich
- opieka pilota
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
- ubezpieczenie NNW
- opłaty parkingowe, podatek VAT
INFORMACJE DODATKOWE:
Program wycieczki jest programem ramowym, kolejność zwiedzania i inne szczegóły mogą ulec zmianie i będą podawane na bieżąco przez pilota grupy.