IMPREZY DLA FIRM


CHORWACJA - PARKI NARODOWE (6 dni)

Dzień 1: wyjazd z Krakowa - godz.7:00, przejazd do Wiednia (zwiedzanie ok.4 godz.). Przejazd nocny do Chorwacji.
Dzień 2: przyjazd do Chorwacji ok. godz. 8:00 . Zwiedzanie Plitwickiego Parku Narodowego (na terenie parku znajduje się 16 tektoniczno-krasowych jezior, położonych na wysokości 600 m n.p.m., wśród górzystego, leśnego obszaru, woda tworzy tutaj niezliczoną ilość potoczków, a napotykając na przegrody i progi spada z hukiem mnóstwem spienionych kaskad i wodospadów). Zakwaterowanie w hotelu nad Adriatykiem.
Dzień 3: Rejs statkiem do Parku Narodowego Kornati (przepiękny archipelag ok.140 bezludnych wysp i wysepek).
Dzień 4: zwiedzanie Paklenickiego Parku Narodowego (park górski z dwoma wąwozami skalnymi: Wielka i Mała Paklenica, jaskiniami, bunkrami i ścianami przeznaczonymi do wspinaczki alpejskiej, zachęcają do pieszej wędrówki wśród zieleni i szumu górskich rzek. W tych pięknych plenerach nakręcono film "Winnetou"). Przejazd do Zadaru (pełna uroku tętniąca życiem stolica Północnej Dalmacji, dwa tysiące lat historii, liczne zabytki), zwiedzanie.
Dzień 5: przejazd do Parku Narodowego Krka (rzeka "Krka" w wapiennym podłożu wytworzyła liczne wodospady "zatopione" w bujnej roślinności). Przejazd do Splitu (rzesze turystów przyciąga tu stare miasto z Pałacem Dioklecjana). Wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd.
Dzień 6: w godzinach popołudniowych przyjazd do Krakowa.
W cenie: autokar, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, ubezpieczenie, pilot